Hlavní menu

Prodej písku a štěrku

SIEGL s.r.o.

Prodej štěrku

Prodej štěrku a písku

Naše společnost působí na trhu v oboru odvozu odpadu od roku 1990. Máme tedy více než 20 let zkušeností s touto problematikou. Specializujeme se na oblast hl. m. Prahy a Středočeského kraje. Odvoz odpadu objednávejte denně (včetně sobot a nedělí) od 7:00 do 20:00 na dispečinku tel: +420 602 20 30 44

K našim dalším službám patří i prodej štěrku, písku a kačírku.

Ceník odvozu odpadu

Prodej ŠTĚRKU:

  • štěrk 0-4mm – prach
  • štěrk 4-8mm
  • štěrk 8-16mm
  • štěrk 16-32mm
  • štěrk 32-63mm

Ceník

Štěrk

Štěrk je jedním z nejdůležitějších substrátů užívaných ve stavebnictví. Ale lze jej využít například i v zahradnictví (vysypávání cest, podklad pro zahradní substráty). Drcený štěrk využijete zejména do betonových směsí nebo jako podsypy pod zámkovou dlažbu a chodníky. Potřebujete jej? Kontaktujte nás. Pokud se stanete naším partnerem, nemusíte se již o štěrk starat.

Prodej štěrku

Provádíme i jiné činnosti. Mezi ně patří například vyklízení bytových i nebytových prostor, likvidace černých skládek v okolí Prahy, výkopové práce a odvoz odpadu v Praze a blízkém okolí. Mezi naše „nejoblíbenější činnosti“ patří odvoz stavební suti. V této oblasti spolupracujeme s velkými i malými stavebními firmami. Výhodou komplexní spolupráce je potom možnost dovozu substrátů a zároveň odvozu odpadu.

Odvoz suti